HAKI HOLOWNICZE

- DOSTAWA W 24H
PolskiAngielski
wyszukiwanie zaawansowane
» » Rodzaje haków holowniczych – konstrukcje i zastosowanie

Kategorie

Producenci

Kontakt firmy

 • Falveo Mariusz Kochanik
  ul. Świątnicka 5
  32-031 Mogilany
  NIP: 944-217-45-46
 • E-mail:sklep@falveo.pl
 • TelefonSKLEP 790-303-550 (Mariusz)
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
  Sobota: 9:00 - 14:00
  Niedziela - nieczynne

  (Odbiór osobisty w Mogilanach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

Rodzaje haków holowniczych – konstrukcje i zastosowanie

Data dodania: 19-12-2017
Jakie rodzaje haków holowniczych występują obecnie na rynku? Które z nich są najpopularniejsze? Jakie są zalety i wady poszczególnych rozwiązań? Określamy swoje potrzeby związane z holowaniem i dobieramy odpowiedni typ haka do naszych wymagań.


Na rynku występuje wiele rodzajów haków holowniczych. Różnią się konstrukcją, jakością. Najlepiej wybierać takie haki, które montowane są w fabryczne otwory montażowe przewidziane przez producenta samochodu. Występują wyjątki, na które zezwala również producent, wtedy trzeba wywiercić po prostu nowe otwory. Wszystko należy wykonać zgodnie z instrukcją montażu załączoną wraz z hakiem holowniczym.  


Firma Falveo jest wieloletnim dystrybutorem haków holowniczych. Posiadamy w swojej ofercie haki renomowanych producentów takich jak: CTD, HAK-POL BIZUB czy HAK-POL IMIOŁA. Oprócz tego Nasza firma współpracuje również z producentami haków holowniczych specjalizujących się przede wszystkim w hakach półautomatycznych i automatycznych - STEINHOF i AUTO-HAK SŁUPSK. Mamy na swoim koncie również wiele profesjonalnie wykonanych montaży haków w bardzo wielu różnych modelach samochodów. Korzystając z naszej oferty macie Państwo gwarancję otrzymania najwyższej jakości towaru, posiadającego europejską homologację i wszystkie niezbędne dokumenty.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl